AKTUALITY

Konverzační soutěž v anglickém jazyce žáků 5. ročníků

V pondělí 28. 1. 2013 proběhla „Konverzační soutěž v anglickém jazyce žáků 5. ročníků“. Soutěže se zúčastnilo 14 žáků z obou pátých ročníků naší školy a dva žáci ze Základní školy v Borových Ladách. Nejlépe si celou soutěží vedl Josef Kadlec z Borových Lad. Na druhém místě se shodným počtem bodů umístila děvčata Kristýna Dolejší z 5.B a Barbora Váchová z 5.A. Třetí místo obsadila Kateřina Vaňková z 5.A. První čtyři ocenění byli ohodnoceni malým dárkem a všichni soutěžící obdrželi diplom za účast. Rádi bychom touto cestou poděkovali Základní škole v Borových Ladách za příspěvek na ceny pro soutěžící.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a těšíme se, že se s nimi setkáme v dalších ročnících konverzačních soutěží v anglickém jazyce.

Za porotu soutěže Mondlová M.

Fotogalerie zde >>