AKTUALITY

Taneční soutěž 7.tříd

V úterý 19.3.2013 se v tělocvičně ZŠ TGM Vimperk konala taneční soutěž. Soutěžícími byli žáci 7.A a 7.B a své výkony poměřili ve třech tancích – v dominu, diskopolce a country. Ze všech tanečních párů vybrala porota ve složení Mgr. Dagmar Rückerová, Mgr. Dana Toušlová, Mgr. Vladislava Lehečková a Mgr. Karel Hrůša osm párů, které postoupily do finále. Finalisté opět tančili. Z osmi párů nakonec odměnu získaly páry čtyři.

  1. místo – Sára Becková a Tomáš Král
  2. místo – Nikolá Nová a Vlastimil Kolář + Adéla Nováková a Petr Had
  3. místo – Veronika Malíková a Tomáš Schwamberger

Dále se rozhodla porota udělit ceny individuální. Tyto ceny získala děvčata – Karina Kysilová, Vanesa Macková, Nikola Anetzbergerová a Silva Mikešová.

Děkuji všem žákům za účast a za to, jak poctivě se na soutěž připravovali.

Mgr. Alžběta Rückerová

 

Fotogalerie zde >>