AKTUALITY

Závěr projektu ŠKOLA NANEČISTO

Závěr projektu ŠKOLA NANEČISTOVe středu 28. května 2014 proběhlo v zaplněném sále MěKS ve Vimperku slavnostní závěrečné setkání, při kterém paní ředitelka Dagmar Rückerová pasovala předškoláky na žáky 1. ročníku ZŠ TGM. Na úvod se s krátkým pásmem představily děti ze školní družiny, po té následovalo představení jednotlivých předškoláků. 

Fotogalerii najdete zde.

Na pódium děti uváděli žáci 8. tříd, kteří se tak zároveň stali jejich patrony.Předškoláci dostali na památku plnicí pero, sáček do školy, pexeso a pamětní list. S dětmi se přišly symbolicky rozloučit i paní učitelky z mateřských škol.

Na závěr zahrály děti ze školní družiny pohádku O poslušných kůzlátkách a následovala první neformální schůzka rodičů a budoucích třídních učitelek. Rodiče také mohli sledovat fotografie ze všech setkání projektu. Pro děti byly připraveny soutěže o sladkou odměnu.
Děkujeme všem paním učitelkám z mateřských škol za letitou podporu našeho projektu.
Budoucím prvňákům přejeme krásné prázdniny a v září úspěšné zahájení školní docházky.

Mgr. Dagmar Daňková