AKTUALITY

Naše město

Dne 5. 11. 2014 proběhl na naší škole projekt „NAŠE MĚSTO.“

Žáci 6. tříd se v průběhu dne seznámili s historickými památkami ve Vimperku, byla jim také představena literatura, která se problematikou Vimperska zabývá.

Součástí projektu byla návštěva MěÚ, kde jsme se seznámili s organizační strukturou městského úřadu a získali spoustu nových poznatků. Prohlédli jsme si také obřadní síň, kde jsme viděli např.   městskou vlajku a další zajímavosti.

Dále jsme navštívili Odbor školství, kultury a cestovního ruchu ve Vimperku. Zde jsme se seznámili s činností tohoto odboru. Součástí exkurze byla také návštěva Informačího centra ve Vimperku, kde mohli žáci načerpat další materiály ke zpracování projektu, které bude probíhat v rámci hodin VKO. Minimuzeum Zlaté stezky nás také nezklamalo.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za velmi vstřícný přístup a ochotu všech, které jsme požádali o informace.

  

Mgr. Radka Voldřichová, Mgr. Miroslava Brašnová, Mgr. Martin Procházka

Fotogalerie zde »