AKTUALITY

Okrskové kolo- Jihočeský zvonek

Ve středu 25. 3. 2015 se v DDM ve Vimperku konalo okrskové kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek.

Naši školu reprezentovalo 12 žáků – Jeffrey Waltman, Eva Tučková, Martin Narovec, Natálie Uhříčková, Marie Kukačková, Damian Havel, Nikolas Laci, Adriana Hojdekrová, Karolína Vančurová, Petra Neužilová, Kristýna Šupová a Vojtěch Burian.

Ze všech výše jmenovaných žáků získali umístění jen tito: Jeffrey Waltman – 1. místo ( 0. kategorie) , Eva Tučková – 3. místo ( 0.kategorie), Petra Neužilová – 2. místo ( 3. kategorie), Karolína Vančurová – 2. místo ( 3. kategorie), Kristýna Šupová – 3. místo ( 3. kategorie) , Vojtěch Burian – 3. místo ( 4. kategorie) .

Nikoho z našich žáků porota nevybrala do okresního kola.

                                                                                              Mgr. Alžběta Rückerová

Fotogalerie zde »