AKTUALITY

Mažoretky Klapeto opět po roce mistryněmi světa

MistryněTým seniorek Klapeto v čele s trenérkou Alžbětou Rückerovou po roce obhájil titul mistryň světa se svou choreografií s náčiním flag a přidal ještě další titul mistryň světa – v  miniformaci s náčiním flag. Vrchol sezóny se pro soubor Klapeto odehrál 27. 8. 2016 ve sportovní hale Královka v Praze. Dopoledne zde děvčata představila svou choreografii s náčiním pom a odpoledne přišly na řadu flagy – nejprve miniformace (sedm děvčat), potom skupinové vystoupení.

  Pom sestavu ohodnotila porota čtvrtým místem. A pak už bral tým mažoretek pouze zlato.

Úspěšnými mažoretkami jsou: Alice Grulichová, Natálie Uhříčková, Sára Štěchová, Nella Pflanzerová, Nela Fleišmanová, Jana Martanová, Štěpánka Narovcová, Bára Váchová, Alena Váchová, Kristýna Sedláčková, Kristýna Sovová, Daniela Vašicová, Aneta Fleišmanová, Eliška Kubálková.

Děkujeme za podporu všem rodičům, příbuzným, známým a kamarádům.

Děkujeme také všem sponzorům a partnerům, bez nichž bychom nemohli naši činnost provozovat.

Speciální poděkování patří panu Bedřichu Kubálkovi, našemu dvornímu fotografovi.

Alžběta Rückerová