AKTUALITY

Školní kolo pěvecké soutěže na prvním stupni

Školní kolo pěvecké soutěže na prvním stupniTuto soutěž také známe pod názvem Jihočeský zvonek a na naší škole probíhá již mnoho let. Tento rok proběhlo školní kolo 14. března, všechny děti zpívaly moc krásně a každé si odneslo upomínkový list a malou sladkost.

Výsledky:

Kategorie nultá – první třída

1. místo Johanka Kuncová, Karolína Waltman
2. místo Jan Kjučukov, Vanda Peková Ester Kohoutová, Michaela Tomanová
3. místo Bára Moravcová, Vojtěch Kohout Zuzana Harantová, Jan Kolafa, Viktorie Ollé

Kategorie první – druhá, třetí třída

1. místo Zuzana Moravcová
2. místo Adriana Košnarová, Daniela Klasová
3. místo Magdaléna Štufková

Kategorie druhá – čtvrtá, pátá třída

1. místo Jeff Waltman
2. místo Bára Plánková
3. místo Tereza Czerwenková

Do okrskového kola, které se bude konat 30. března, postupují Jeff Waltman, Bára Plánková, Adriana Košnarová, Daniela Klasová, Zuzana Moravcová, Johanka Kuncová a Karolína Waltman. Přejeme hodně úspěchů!

Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Jana Frčková