AKTUALITY

Projekt 1. A a 9. A

Projekt 1. A a 9. A V úterý 6. 6. 2017 se třída 9. A účastnila se společného projektu s 1. A. Úkolem bylo dojít po vyznačených šipkách na Šumavěnku. Při pochodu prvňáčci plnili různé úkoly, které pro ně připravila Kristýna Dolejší a Alena Vodičková.

Na jednotlivá stanoviště docházel prvňáček s deváťákem. Strefovali se šiškami do stromů, skákali panáka, řešili hádanky a podobně. Za výborné výsledky obdržely děti diplomy. Poté deváťáci připravili oheň a opekli všem vuřty.

Po dobré svačince jsme se vydali na cestu zpět. Ještě jsme se stihli vydovádět na dětském hřišti v parku. Pak už nás čekal jen společný oběd ve školní jídelně.

Chtěli bychom poděkovat panu Vintrovi za sponzorský dar a Adamu Praizlerovi za dovezení javorových prutů na opékání vuřtů.

Fotogalerii najdete zde.

Kristýna Dolejší 9. A