AKTUALITY

Návštěva knihovny

Návštěva knihovnyVe středu 11.10.2017 jsme navštívili městskou knihovnu ve Vimperku. Paní knihovnice Eva Buryánová nás mile uvítala a začala nám povídat o knihách, které vypráví příběhy o dětech. Na ukázku nám vybrala pár knížek např. Astrid Lindgrenová – Pipi Dlouhá punčocha, Miloš Kratochvíl – Bouráci. Paní knihovnice nám také přečetla z několika knih ukázky, které byly veselé a napínavé.

Knihy, které nás zaujaly, jsme si mohli hned půjčit. Návštěva knihovny se mi moc líbila, protože jsem se toho hodně nového dozvěděla. (Štěpánka Krejčí – 4.B)

Dnes jsme byli na návštěvě v knihovně. Mají tam spoustu zajímavých knih. Paní knihovnice nám povídala o knihách s dětmi. Půjčil jsem si pěknou knihu. Doporučuji si založit kartu na půjčování, protože jsou v knihovně moc hezké knihy, časopisy a hry.
(Petr Majer – 4.B)

Fotogalerii najdete zde.