AKTUALITY

Klapeto – Talent okresu Prachatice

Klapeto Novinkou letošního ročníku ankety úspěšných žáků základních a středních škol bylo vyhlášení kategorie kolektivy. Mažoretky Klapeto Vimperk mají za sebou úspěšnou sezónu, a proto se šance účastnit se této akce chopily. K jejich nejlepším výsledkům v letošní sezóně patří titul mistryň světa s náčiním flag – duo, zisk titulu prvních vicemistryň s náčiním flag – miniformace. Stejného umístění soubor dosáhl i ve skupinové choreografii s náčiním flag.

Mažoretky Klapeto Vimperk seniorky, fungující pod ZŠ TGM Vimperk, byly ve středu 1. 11. 2017 v Městském kulturním středisku ve Vimperku oceněny titulem Talent okresu PRACHATICE.

Vyhlášena byla děvčata – Nela Fleišmanová, Alice Grulichová (duo flag), Nella Pflanzerová, Kristýna Sedláčková, Eliška Kubálková, Natálie Uhříčková, Nela Fleišmanová, Alice Grulichová ( miniformace flag).

Děkujeme vybraným zástupcům z Vimperka a Prachatic, letošním porotcům, za udělené ocenění.

Fotogalerii najdete zde.

Alžběta Rückerová