Den matek

joomplu:19258Již pátým rokem slavila školní družina Den matek v kině v MěKS ve Vimperku. Oslavu zahájily mažoretky pod vedením paní ředitelky Dagmar Rückerové a Alžběty Rückerové. S pásmem písní a básní vystoupil pěvecký kroužek, některé děti z prvních a druhých tříd pohybově ztvárnily píseň ,,Bábušky“. Kluci a holky ze sportovního kroužku předvedli v překážkové dráze kotrmelec na švédské bedně a driblování s míčem. Závěrem se nesla píseň ,,Maminkav podání všech dětí ze školní družiny. Paní ředitelka popřála maminkám k svátku a poděkovala všem za pěkné vystoupení. Děti předaly vlastnoručně vyrobená přání a slavnostní odpoledne bylo u konce. Za hudební režii patří poděkování paní učitelce Mgr. Dagmar Daňkové.

Lenka Malíková

{joomplucat:620 limit=50|columns=5}