Stravování – říjen

Vážení,
od 4. října 2018 bude v provozu školní jídelna ZŠ TGM, 1. máje 268. Z provozních a organizačních důvodů ukončujeme stravování žáků školy v náhradních prostorách školních jídelen SŠ v ulici Rožmberská a Nerudova k 27. září 2018.
Rodiče prosíme o zajištění stravy dítěte ve dnech 1. 2. a 3. října, a to s ohledem na rozvrh hodin a pobytu žáka ve škole i školní družině.
Žáci, jimž je hrazeno stravné bezhotovostně (i ti, co se nestravovali v náhradních prostorách), budou přihlášení automaticky.
Žáci, jimž probíhá platba stravného v hotovosti, budou k odebírání obědů přihlášení po zaplacení příslušného obnosu u vedoucí školní jídelny.

Ostatní zájemci o stravování z řad vimperských občanů se mohou přihlásit u vedoucí školní jídelny.

Nově zrekonstruovaná školní jídelna poskytne příjemný prostor odpovídající současným nárokům i zákonným požadavkům jak pro strávníky, tak pro zaměstnance.

Mgr. Dagmar Rückerová, ředitelka ZŠ TGM Vimperk