AKTUALITY

Výlet na Boubín

Dne 22. 10. se třídy 9. A a 9. B společně vydaly na romantický západ slunce na boubínskou rozhlednu. Každá třída jela vlakem v jiný čas, to znamená, že každá třída šla sama. Čím více jsme se blížili k vrcholu, tím větší byla zima. 9. B byla na Boubíně dříve, a tak se už mohla kochat krásným rozhledem, ale chudáci museli čekat na 9. A, která zvládla výstup daleko rychleji – sportovci. Když jsme se všichni sešli, vyrazili jsme na rozhlednu a začali jsme se tam skládat, aby každý mohl pozřít ten zázrak. Západ slunce byl nádherný.

Cesta domů probíhala po tmě, a to slibovalo velkou zábavu. A taky že zábava byla. Myslíme, že každý se bavil. Tento výlet stmelil vztahy mezi všemi, co jsme tam byli. Abychom to shrnuli, myslíme si, že každý si to užil. Těšíme se na další výlet.

Vojta Jošt – 9. A a Monika Jirásková – 9. B