Poděkování ZŠ TGM Vimperk – charitativní sbírka

Chtěli bychom velice poděkovat ZŠ TGM Vimperk, která prostřednictvím paní Mgr. Alžběty Rückerové zorganizovala již po sedmé charitativní sbírku pro opuštěná zvířátka.  Tato akce proběhla při předvánočním programu školy v prosinci 2022.  Děti a jejich rodiče mohli přispět finančně anebo prostřednictvím granulí, konzerv, pamlsků, hraček, dek atd.. Dále při této akci byla vybrána finanční částka 4 350 Kč. Za všechny dary Vám jménem opuštěných zvířátek  velice děkujeme.  Krmivo a ostatní dary využije kromě zdejšího psího útulku také zvířecí azyl Sirius v Záhoří u Písku.

Děkujeme Vám všem, kteří jste akci zorganizovali a Vám, kteří jste jakkoli přispěli. Děkujeme Vám, že nejste lhostejní a pomáháte nám postarat se o opuštěná zvířata.

Přejeme Vám hlavně hodně zdraví a štěstí a stále stejnou ochotu pomáhat potřebným.

Marie Hejlková, OŽP