AKTUALITY

Bobřík informatiky 2023

V první polovině listopadu se žáci 5. – 9. ročníku naší školy účastnili informatické soutěže Bobřík informatiky. Soutěž klade důraz na rozvoj informatického myšlení, osvojení algoritmizace či digitální gramotnost. Žáci tak nejen díky soutěži zjišťují, že informatika nespočívá pouze v ovládání počítače.

V kategorii Benjamin se úspěšnými řešiteli stali: Tereza Roučková, Anna Beranová, Maxmilián Terš, Vojtěch Pechlát, Tereza Košková, Václav Kouba, Eliáš Zelenka, Ondřej Krejčí, Hedvika Kurzová, Šarlota Sochová, Lucie Kotrlíková a Matyáš Skořepa.

V kategorii Kadet se úspěšnými řešiteli stali: Pham Minh Anh, Daniel Král, Bonifác Černý, Ella Neumannová, František Škvain a Lucie Czerwenková.

V kategorii Junior se úspěšnou řešitelkou stala Zuzana Moravcová.

Všem žákům blahopřejeme!

 

Lucie Štindlová