AKTUALITY

Školní kvízování

Ve středu 10.4. proběhlo v naší škole první školní kvízování. Chuť soutěžit našim žákům nechybí, takže se zúčastnilo osm týmů. Soutěžící tvořili dvou až čtyřčlenné týmy, celkem mezi sebou změřilo síly 24 soutěžících.

Kvízování se skládalo z celkem třech kol. Každé kolo obsahovalo dvě témata a celkem žáci v jednom kole odpovídali na 11 otázek. Mezi otázkami se objevily témata jako například hudba, emoji, aktuality, ocenění, sport a mnoho dalších. Nejvíce si žákům sedly otázky týkající se influencerů a sociálních sítí, jistí si byli také při hudebních ukázkách. Naopak jako největší problém se ukázaly aktuality. Ale i s tímto tématem si většina žáků věděla rady.

Vítězem se stal tým N.R.N. složený z hochů z 9.A. Druhé místo obsadili žáci 8.B v týmu Kevinovců. Na třetím místě se umístila děvčata z 8.A v týmu G.G.G. Tímto bych chtěla poděkovat všem zúčastněným za vysokou účast a doufám, že se stejné nadšení pro kvíz vydrží i v červnovém druhém kole.

Učitelka Kateřina Koutová