Dnes 11. 5. zahájili žáci 9. A cyklo-turistický kurz. Vyjeli jsme z Vimperka a ne úplně nejkratší cestou jeli na Nové Hutě. Přes drobné závady na vybavení jsme bez problémů dorazili do cíle. Odpoledne jsme prožili ve víru pohybových her a soutěží, než nás vyhnal déšť. Těšíme se na další dobrodružství.
Ve středu 13. 5. jsme zvládli duatlon a lanový park.
I když počasí nebylo ideální, zvládli jsme vše a i cesta domu byla bez nehod. Děti zaslouží velkou pochvalu za celý kurz.
Jana Hudečková


































