Milí žáci,
další školní rok je úspěšně za námi! Zvládli jste to skvěle. Děkujeme vám za vaši energii, snahu a všechny ty malé i velké úspěchy, kterých jste letos dosáhli. Teď už s čistým svědomím odložte školní batohy do kouta a jak se říká „hajdy na prázdniny“! Užijte si sluníčko, nová dobrodružství a pořádně si odpočiňte.
Vážené kolegyně, vážení kolegové,
vám patří obrovské poděkování za vaši trpělivost, profesionalitu a nevyčerpatelnou kreativitu. Díky vaší každodenní práci můžeme s našimi žáky psát ten nejlepší „společný příběh“. Vypněte na chvíli školní budíky, odpočiňte si od opravování a načerpejte nové síly. Děláte skvělou práci.
Všem vám přejeme nádherné a bezstarostné léto plné pohody a v září se na vás opět těšíme!
Iva Karasová
