AKTUALITY

Kalendář akcí, tréninkové plány 2010

S novým školním rokem začala pravidelná příprava lyžařů ze Sportovního střediska při ZŠ TGM. Sportovci byli rozděleni do jednotlivých tréninkových skupin a trénuje se dle jednotlivých tréninkových plánů vypracovaných trenéry. Chodíme do tělocvičny, jezdíme na kolech, běháme, hrajeme hry. Prostě to co k všeobecným sportovním základům patří.
Máme také za sebou první z přípravných závodů 5 x Vimperkem a to závod na kolečkových bruslích, který se konal tuto středu na Vodníku. Další závod seriálu proběhne příští středu od 15h opět na Vodníku, kdy nás čekají opakované výběhy Křížové cesty. Také se nám naplnil kalendář akcí, které nás  čekají a doufejme neminou. Zde jsou podrobnější informace o začátcích tréninků, jednotlivých tréninkových skupinách a kalendáři akcí.
Výsledky, fotky apod. na webu www.skisumava.cz .
Kdo by měl chuť to zkusit s námi nechť kontaktuje P. Steinbacha na mailu: steinbach@skisumava.cz