Lyže, lyže, lyžičky …aneb „PLŠ 2019“ odstartován

Ve spolupráci s kubovohuťským Ski Areálem a půjčovnou lyžařského vybavení, Lyžařskou školou Kubova Huť a naší školou byl v úterý 15. 1. 2019 zahájen již tradiční lyžařský výcvik žáků 1. stupně ZŠ TGM – „PLŠ“ neboli Půldenní lyžařská škola. Cílem našeho projektu „PLŠe“ je rozšířit hodiny tělesné výchovy o další sportovní aktivitu – sjezdové lyžování. Prvními frekventanty na místním svahu bylo 27 nadějných sjezdařů z 2. ročníku naší školy. Po počátečním rozdělení do skupin podle výkonnosti se děti pod vedením zkušených instruktorů z Lyžařské školy Kubova Huť věnovaly základům sjezdového lyžování. A vedly si výborně! Měkká „bílá peřina“, nadšení, dobrá nálada, radost, veselí a chuť se naučit něco nového vládly na svahu. Vše se sešlo ve správný čas a na správném místě!

Rády bychom touto cestou poděkovaly za milé a vstřícné vedení kurzu Lyžařské škole Kubova Huť, za příjemně strávené tři sportovní dopoledne Ski Areálu Kubova Huť.
Děkujeme.

Za první skupinu PLŠe Hrůšová P., Kohoutová L., Mondlová M.

{joomplucat:658 limit=50|columns=5}