Okresní kolo – olympiáda v anglickém jazyce

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

ZŠ TGM Vimperk

Soutěž v anglickém jazyce – okresní kolo 3. března 2021

Opět stejně jako v loňském roce – dva soutěžící, dvě kategorie a dvě umístění. Pouze charakter soutěže se vzhledem k protiepidemickým opatřením změnil. Veškerá organizace, komunikace poroty, vedoucí DDM PT, škol a dětí probíhala prostřednictvím emailů a telefonicky a samotná soutěž online. To však statečné soutěžící neodradilo a navzdory všemu dokázali, že do této soutěže právem patří a že si opravdu všichni bez rozdílu zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony.

A jak to vlastně dopadlo? V kategorii I. A naši školu reprezentoval Jan Kunc ze třídy 7. A a svým brilantním výkonem si právem zasloužil příčku nejvyšší. A byl to boj, konkurence se nenechala porazit snadno. Tereza Czerwenková to také lehké neměla, protože ani v její kategorii II. A nebylo získání třetí příčky zadarmo. Gratulujeme!

• Kategorie I. A
    • 1. místo:  Jan Kunc (7. A)
  •  Kategorie II. A
    • 3. místo: Tereza Czerwenková (9. A)

Při nejbližší možné příležitosti uskutečníme předání cen a diplomů v tištěné podobě přímo ve škole, protože si to tato událost zaslouží.

Ještě jednou bych tímto ráda poděkovala všem soutěžícím školního i okresního kola a poblahopřála vítězům!

Mgr. Zuzana Vaňková