Aktuální sdělení pro tuto chvíli – 6. dubna 2021

Vážení rodiče, již dva týdny se v médiích hovoří o nástupu žáků 1. stupně k prezenční výuce, a to rotačním způsobem.
V tuto chvíli víme, že podmínkou prezenční výuky je testování žáků a zaměstnanců 2 x týdně (pondělí, čtvrtek) neinvazivními antigenními testy z přední části nosu. Jde o tzv. samotesty, jež budou prováděny v prostorách školy, u žáků 1. a 2. ročníku za přítomnosti rodičů. Do škol budou testy distribuovány koncem tohoto týdne.
Organizačně připravujeme výuku, školní družinu, výdej obědů, ale k testování očekáváme podrobněji zpracované instrukce po dnešním jednání vlády.

O všem důležitém vás budeme informovat, až budou pokyny jasné a my je budeme moci zapracovat do připravené organizace výuky.

Dagmar Rückerová